Teknolojik Hizmetler

Teknolojik Hizmetler

NLY LOGISTIC TAKİP SİSTEMİ ile tüm yüklemelerinizi, firmamıza özel oluşturulmuş takip sistemi ile kontrol edebilirsiniz.


Yükleme rezervasyonu yaptığınız anda hem mail ile hem de cep telefonunuza SMS ile gelen takip linki sayesinde, planlama aşamasından teslim aşamasına kadar yükünüzün durumunu, internet olan her yerde bilgisayarınızdan-cep telefonunuzdan ya da tabletinizden kontrol edebilirsiniz.


Ayrıca online takip sistemi, İngilizce olarak bilgi akışı sağladığı için alıcınız/göndericiniz ile paylaştığınızda, kendileri de kullanıcı sayı sınırlaması olmadan, yükün konumunu an ve an takip edebilmektedir.

ÇIKIŞ/VARIŞ İHBARNAMELERİ, NLY LOGISTIC sisteminden, otomatik olarak mail ile tarafınıza ulaşmaktadır. Yükünüzün çıkış gümrük ve varış gümrük işlemlerinin tamamlandığını sizlere bildirerek yüklemeniz üzerindeki kontrolünüzü pekiştirmektedir.

Teslimatını tamamladığımız her yükün teslim belgelerini de sistemden otomatik olarak göndererek sizlerle paylaşıyoruz.

NLY ONLINE sistemi, size özel tanımlanan kullanıcı adı ve şifreniz ile, yoldaki yükleriniz-teslim edilen yükleriniz-firmanız adına oluşturulan faturalarınız gibi size özel tüm bilgilere erişebilir, sistem üzerinden teklif ve rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz.
Önemli Olan, Yol Göstermek!

Zamanınızdan Tasarruf Sağlayan Dijital Lojistik Çözümler

NLY TAKİP SİSTEMİ ile, yükünüzün nerede olduğunu öğrenmek ve müşterinize bunu bildirmek için ayıracağınız zamanı ortadan kaldırıyor ve işinize daha fazla odaklanmanız için destek oluyoruz. NLY ONLINE müşteri yönetim paneli sistemimiz ile, tüm lojistik süreçlerinizi tek bir ekranda sizlere sunuyor, geçmiş ve yolda olan yüklerinizi zamanınızı size bırakarak tek bir çatı altında paylaşıyoruz. Balkan Ülkeleri ve Merkez Avrupa’ya, en kaliteli ve en teknolojik lojistik hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. İletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan yetenekli personelimiz, onlarca yıllık deneyimle lojistik operasyonlarınızı birleştiriyor, markanızın Avrupa’da değerinin artmasına hizmet ediyoruz.
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?