Sık Sorulan Sorular

FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ

Balkan Ülkeleri Ve Merkez Avrupa’da En Teknolojik Lojistik Çözümleri Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Sık Sorulan Sorular​

Lojistik sektörünün vazgeçilmez yöntemi olan karayolu taşımacılığı tır kamyon veya konteyner kullanılarak şehir içi şehirlerarası ve uluslararası olarak taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Kapıdan kapıya nakliye imkanı sunması esnek ve hareket kabiliyetinin yüksek olması karayolu taşımacılığına önemini arttırmaktadır.

Mal ve hizmetlerin üreticiden son nokta olan tüketiciye ulaştırılmasında ana amaç hızlı ve seri bir şekilde hizmetlerin sunulmasıdır. Depolama hizmeti belli Kural ve çerçeve dahilinde sunulan bir hizmettir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması lojistik olarak faaliyetlerini devam edebilmesi rekabete avantajlı bir konumda yer alabilmek adına depolama hizmeti önemli görevler icra etmektedir.

Firma taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile sizler için havayolu, karayolu, demiryolu, deniz yolu veya entegre taşıma yöntemlerinden en uygun olanı seçilerek sizlere hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık sektöründe kullanılan yöntemler arasında yavaş olmanın vermiş olduğu dezavantajla beraber ekonomik olarak en uygun olan taşınma yöntemleri deniz yolu ile yapılan taşıma hizmetleridir.

Taşımacılık hizmeti tamamen profesyonel kişilerce yapılması gereken ve yardımcı ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti tercih edecek olan kişilerin tamamen profesyonel ve sigortalı olarak taşıma hizmeti sunan firma ve kurumlardan hizmet almaları önemli bir husustur.

Taşımacılık alanında faaliyette bulunmak isteyen firmaların k3 yetki belgesi, ÖDY belgesel, Türk ticaret odası kaydı ve vergi kayıtları bu alanda faaliyet gösterecek olan firmaların almaları gereken belgeler arasındadır.

Taşımacılık hizmeti birçok nedene bağlı olarak değişebilmektedir. Taşınma mesafesi taşınacak olan ürünlerin miktarı ve cinsi gibi değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca evden eve nakliye hizmeti taşınacak olan katın yüksekliği gibi faktörler de etki etmektedir.

Nakliye hizmetlerinde ürünlerin kırılma dökülme çarpma ıslanma veya herhangi bir dış etkene bağlı olarak zarar görmesini engellemek için sağlam ve koruyucu özelliği bulunan ambalajlar ile paketleme yapılmalıdır.

Açmadın faaliyeti farklı yollar kullanılarak iş yerine getirilmektedir. Bunlar arasında maliyeti en yüksek olan havayolu taşımacılığıdır.

Firma olarak yurtdışı taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimize gümrük mevzuatı ve diğer ilgili yönetmelikler hakkında gerekli bilgilendirme yapılmakta müşterilerimizin yasal yükümlülük noktasında ayrıntılı olarak gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Lojistik sektörünün öncü firmaları arasında yılların vermiş olduğu tecrübe bilgi birikimi ile kargolarınız son teknolojik ekipmanlar kullanılarak taşınmaktadır. Ayrıca bütün gönderileriniz sigortalı ve garantili bir şekilde taşıdığından dolayı herhangi bir kaybolma kırılma veya deforme olma durumunda zararınız sizlere ödenmektedir.

💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?