Size Özel Müşteri Temsilcisi

Alacağınız tüm hizmetlere size özel
temsilci verilecektir.

Hakkımızda

NLY Lojistik

NLY LOGISTIC, 2018 yılında Kayseri merkezli olarak kurulmuş, Ankara ofisiyle faaliyet alanını genişleterek büyümesini devam ettirmiştir.

Ana kuruluş amacı, Kayseri, Ankara, Konya, Nevşehir, Niğde, Aksaray gibi araç tedarikin de sıkıntı yaşayan ve navlun avantajını rakipleri karşısında yitiren ihracatçı ve ithalatçı firmalara destek olmaktır.

Kayıtlı sermayesi 2.000.000 TL dir.

Nly Lojistik
Uluslararası Taşımacılık

Yaygın Acente Ağı

Hizmet verdiğimiz ülkelerde bulunan acentalarımız sizlere destek verecektir.

Misyonumuz

Balkan ülkeleri özelinde, özellikle parsiyel taşıma taleplerine hızlı ve uygun çözüm bulamayan firmalara, butik-güvenilir ve fiyat rekabeti sunan bir servis sağlayıcı olmaktır.

Vizyonumuz

2030 Yılına Kadar İç Anadolu’da Balkan Ülkelerine Düzenli Parsiyel Hizmet Sunan En Büyük Firma Olmaktır.
Önemli Olan, Yol Göstermek!

Zamanınızdan Tasarruf Sağlayan Dijital Lojistik Çözümler

NLY TAKİP SİSTEMİ ile, yükünüzün nerede olduğunu öğrenmek ve müşterinize bunu bildirmek için ayıracağınız zamanı ortadan kaldırıyor ve işinize daha fazla odaklanmanız için destek oluyoruz. NLY ONLINE müşteri yönetim paneli sistemimiz ile, tüm lojistik süreçlerinizi tek bir ekranda sizlere sunuyor, geçmiş ve yolda olan yüklerinizi zamanınızı size bırakarak tek bir çatı altında paylaşıyoruz. Balkan Ülkeleri ve Merkez Avrupa’ya, en kaliteli ve en teknolojik lojistik hizmetlerini sunmaktan gurur duyuyoruz. İletişim, izleme ve işleme yazılımlarını kullanan yetenekli personelimiz, onlarca yıllık deneyimle lojistik operasyonlarınızı birleştiriyor, markanızın Avrupa’da değerinin artmasına hizmet ediyoruz.
Teknolojinin Hızına Yetişin
Nasıl Lojistik Yapılır, Çok İyi Biliyoruz
Explore Recent Works

Featured Projects

Özel Müşteri Çözümleri ve Çevik Hizmetler

Dünyaca Ünlü Markaların Global Lojistik Ortağı!!

2025 yılına kadar, İç Anadolu Bölgesi’nde; Balkanlarda, firmaların temel tedarikçilerinden biri haline gelmek ve özellikle Kayseri-Ankara ve Konya çıkışlı olarak bu destinasyonlara haftalık düzenli parsiyel tır çıkışı gerçekleştirmektir.

Şeffaf
Fiyatlandırma

Hızlı, Verimli
Teslimat

Dengeli
İstikrarlı

Yükleme organizasyonunuz gerçekleştirildiğinde, tarafınıza gönderilen link üzerinden yükünüzün güncel durumunu takip edebilirsiniz. Dış ticaret ve lojistik alanında ihtiyaç duyduğunuz bilgilere ulaşırken sorularınıza da cevap alabileceksiniz.
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?