Ekonomik Servis

FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ

Balkan Ülkeleri Ve Merkez Avrupa’da En Teknolojik Lojistik Çözümleri Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

Ekonomik Servis

Sefer tek şoför ile gerçekleştirilmektedir.  Standart servis süresi içerisinde yüklerinizin teslimatı gerçekleştirilir. Zaman sınırlaması olmayan, ekonomik olarak size maliyet avantajı sağlayacak yüklemeleriniz için optimum çözümdür.

Memnuniyet Garantisi

Taşıma çözümleri sağlamaya yönelik entegre bir yaklaşım, müşterilerimizin ticari ve lojistik hizmetlerden yararlanmalarını sağlar.

Profesyonel Kadro

Konusunda Profesyonel Müşteri Temsilcilerimiz İle Tüm Lojistik Operasyon Süreçlerinizde Yanınızdayız

Kalite Kontrol Sistemi

Sizi nakliye ile ilgili endişelerden kurtararak sektör operasyonlarımızı geliştiriyoruz.

Sık Sorulanlar

Lojistik sektörünün vazgeçilmez yöntemi olan karayolu taşımacılığı tır kamyon veya konteyner kullanılarak şehir içi şehirlerarası ve uluslararası olarak taşımacılık faaliyeti gerçekleştirilmektedir. Kapıdan kapıya nakliye imkanı sunması esnek ve hareket kabiliyetinin yüksek olması karayolu taşımacılığına önemini arttırmaktadır.
Taşımacılık sektöründe kullanılan yöntemler arasında yavaş olmanın vermiş olduğu dezavantajla beraber ekonomik olarak en uygun olan taşınma yöntemleri deniz yolu ile yapılan taşıma hizmetleridir.
Taşımacılık hizmeti tamamen profesyonel kişilerce yapılması gereken ve yardımcı ekipman gerektiren bir hizmettir. Bu hizmeti tercih edecek olan kişilerin tamamen profesyonel ve sigortalı olarak taşıma hizmeti sunan firma ve kurumlardan hizmet almaları önemli bir husustur.

Hizmetler

💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?