Denizyolu Taşımacılığı

Müşterilerimizin ihracat ve ithalat yükleri, teslimat noktalarına ulaşıncaya kadar kapıdan kapıya hizmet veriyoruz.

Komple Konteyner Taşımacılığı

MERSİN – İZMİT – GEBZE – GEMLİK ve İSTANBUL limanlarından full konteyner ihracat/ithalat denizyolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Bulunduğunuz ile göre, konteyneri kapınızdan demiryolu ya da karayolu ile yükleyerek çıkış limanına taşıyoruz. Yaygın acenta ağımız sayesinde Avrupa yüklemelerinizde gümrükleme hizmeti de sunuyor ve müşterinizin kapısına kadar malzemelerinizi teslim ediyoruz.

Parsiyel Denizyolu Taşımacılığı:

 

NLY Logistic operasyon ekibi, aynı limana teslim edilecek ancak bir konteyneri komple doldurmayacak yükleriniz için, en düşük maliyet ve en hızlı teslim seçeneklerini dikkate alarak haftalık düzenli konsolidasyon işlemi gerçekleştirmektedir.
Bu noktada, özellikle dış ticaretin en hassas noktası olan transit süreleri, en uygun rota ve mümkün olduğunca direkt servisler ile en aza indirerek hizmetimizi sizlere sunuyoruz.
Teknolojik altyapımız sayesinde, sizlerin ihtiyacı olan raporlama ve bilgilendirme işlemlerini düzenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.


AMBARLI ve HAYDARPAŞA Limanları’ndan haftalık düzenli parsiyel servisler ile ithalat ve ihracat yüklemelerinizde, bölge sınırlaması olmaksızın hizmet vermeye devam ediyoruz.

💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?